TP-Link, 10 Yıldır Pazarın Lideri

Bağımsız araştırma şirketi IDC’nin 2020 4. çeyrek kablosuz LAN pazarı araştırma* sonuçlarına göre TP-Link®, 2020 yılını da dünya önderi olarak tamamladı. Tam 10 yıldır 1 numaralı kablosuz ağ (WLAN) eserleri sağlayıcısı olan TP-Link, değerli bir rekora imza attı.

IDC’nin son raporuna nazaran 2020 yılının 4. çeyreğinde dünya genelinde 18 milyon adet WLAN eseri satan TP-Link, yüzde 17.8’lik bir global pazar hissesine sahip oldu. Son on yılda SOHO (küçük ofis-ev ofis) WLAN eserleri pazarında birinci sırayı koruyan şirket, Avrupa, Güneydoğu Asya pazarlarında kurumsal WLAN eserlerinde de önemli bir büyüme elde etti. TP-Link, Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E, SDN üzere en son teknolojilere yaptığı yatırımlarla bu muvaffakiyetini sürdürmeyi hedefliyor.

TP-Link yetkilileri, 10 yıldır WLAN pazarında önder olmalarının gerçek yolda olduklarını gösterdiğini belirterek, “Bu muvaffakiyet, bizi daha fazla insanı ‘bağlantılı’ (connected) hayat şekline geçirmeye odaklanmaya teşvik ediyor. TP-Link’in “Güvenilir Akıllı” sloganına bağlı kalarak, bizlerle birlikte tüm dünyayı birbirine bağlamımıza yardımcı olan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz” diyorlar.

*Kaynak: IDC Worldwide Quarterly WLAN Tracker, 2020 4. Çeyrek (dünya çapındaki gönderilere dayanmaktadır).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir