Samsung Galaxy S21 FE’nin 3D Modelleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S21 FE, yaklaşan lansmanından evvel bir kere daha sızdırıldı. Telefon artık de dizaynını her açıdan sergileyen 360 derecelik imajlarda karşımıza çıkıyor. Samsung Galaxy S21 FE, Galaxy S21 serisinin uygun fiyatlı üyesi olacak. Akıllı telefonun, fiyatı düşük tutmak için teknik özelliklerden ödün vermesi beklenen. Fakat tasarım konusunda Galaxy S21 serisinden büyük farklar görünmüyor.

Ünlü tipster Evan Blass, Galaxy S21 FE’nin 360 derecelik manzaralarını kullanıcılara sunuyor. Akıllı telefon mavi, gri, yeşil, mor ve beyaz renklerde görülüyor. Telefonun art kısmında başka Galaxy S21 modelleriyle birebir kamera modülü dizaynına sahip olması beklenmekte. Sızan manzaralarda görüldüğü üzere telefon, üçlü art kamera heyetimi ve ön tarafında delikli düz ekran barındırıyor. Ekranı çevreleyen çerçeve ise çok ince. Hoparlör ızgarası, SIM kart yuvası ve USB Type-C temas noktası alt kenarda, düğmeler ise sağ tarafta yer alıyor. Samsung Galaxy S21 FE’de ayrıyeten, muhtemelen bir ekran içi parmak izi sensörü de bulunacak.

Geçmişteki sızıntılar, Galaxy S21 FE’nin 120 Hz yenileme süratli 6,4 inç AMOLED ekrana sahip olabileceğini gösteriyordu. Akıllı telefon, her ikisi de 45W ve 25W süratli şarj özelliklerini destekliyor. O denli ki, bu özellik ABD Federal Bağlantı Kurulu (FCC) ve Çin’in 3C sertifikasyon web sitelerinde tespit edilmişti. Telefonun kaputunun altında Qualcomm Snapdragon 888 SoC ve 8GB RAM bulunuyor. Bu bilgiye de Geekbench listesinden ulaşabiliyoruz. Ortaya çıkan öbür bir rapor ise telefonun 4.500 mAh batarya barındıracağını ortaya çıkarmıştı.

Son olarak Samsung’un şimdi Galaxy S21 FE’yi resmi olarak duyurmadığını belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir