Samsung Galaxy S21 Android 12 Güncellemesi Alacak

Samsung çok uygun akıllı telefonlar üretiyor ve bunun karşılığını da küresel çapta en çok satan akıllı telefon markası olmasıyla alıyor. Ürettiği akıllı telefonlarına kıymetli yazılım dayanağı sağlaması, güncellemeleri vaktinde yapması da müşteri memnuniyetini ve markaya karşı müşteri sadakatini sağlayan kıymetli etkenler ortasında. Artık Samsung, bunu pekiştirmek için bir yeni atılım daha yapacak üzere görünüyor.

Gelen haberlere nazaran Samsung, tüketicilerine Android 12 işletim sistemi tecrübesi sunan birinci markalardan olmak istiyor ve bunun için amiral gemisini hazırlıyor. Samsung Galaxy S21 serisi için halihazırda değerli güncellemeler yayınlayan şirket, bu seriyi süratlice Android 12’ye de yükseltmeyi planlıyor. Çünkü Galaxy S 21 için Android 12 geliştirme süreci çoktan başlamış üzere görünüyor. Bu tez, @MaxWinebach Twitter hesabından geliyor.

Eğer bu haber gerçek ise, Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra modellerinin ekim ayında Android 12 güncellemesi almasını bekleyebiliriz. Google tarafından eylül ayında birinci kere akıllı telefonlara sunulacak olan Android 12, süratli biçimde Samsung tarafından da amiral gemisi için derlenecek. Heyecanla bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir