PlayStation Plus Eylül 2021 Oyunları Belirli Oldu

Bildiğiniz üzere hey ay PlayStation Plus ile birlikte oyunculara farklı oyunlar sunuluyor. Ağustos ayında Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2 üzere oyunlar açıklanmıştı.

Eylül ayına kısa bir mühlet kalmışken PS Plus için yaklaşan oyunlar erken tarihte sızdırıldı. İşte yakında beklenen üç oyun: The Medium, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 ve Haven.

Ocak 2021’de Xbox Series X/S’e özel olarak piyasaya sürülen yeni kuşak ruhsal tansiyon oyunu The Medium, birkaç hafta içinde nihayet PlayStation 5’e geliyor. Bu oyun muhtemelen PlayStation Plus oyunları resmi olarak tanıtılmadan çabucak evvel, 3 Eylül’de piyasaya çıkacak. Ek olarak Medium, şu an PC ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Vicarious Visions tarafından geliştirilen bir kaykay oyunu olan Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, yepyeni oyunların tüm içeriğini modernize edilmiş denetimler, 37 yeni müzik, SKATE mektupları, bölünmüş ekranda çok oyunculu oynama özelliği, rekabetçi çevrimiçi oyun ve yeni oyun modlarıyla birlikte geri getiriyor. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 şu anda PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve Nintendo Switch’te oynanabiliyor.

The Game Bakers tarafından geliştirilen Haven, 2020 yılında piyasaya çıkmış bir RPG oyunu. Bu oyun Windows, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için Aralık ayında piyasaya sürülmüştü. PlayStation 4 ve Nintendo Switch için olan sürümleri ise Şubat 2021’de çıkış yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir