iPhone 13 Erken Gelebilir; Üstelik Yanında Çok Sayıda Sürprizle…

iPhone 13‘ün ne vakit piyasaya sürüleceği ve hasebiyle çıkış tarihinin ne vakit olacağı konusunda birtakım sorular var. 2020’deki lansman ekim ayında yapılmıştı, fakat ondan evvelki iPhone lansmanları klâsik olarak daima eylül ayında yapılırdı.

Artık, bu yıl neler olacağına dair birtakım dedikodular yayılmaya başladı. MyDrivers’ın haberine nazaran, analist Daniel Ives iPhone 13 lansmanının eylülün üçüncü haftasında gerçekleşeceğini söylüyor, tarih olarak da 14 eylülü veriyor. Ives ayrıyeten iki Pro-seviye iPhone 13s’ün 1 TB depolama seçenekleriyle gelerek, iPhone’larda mevcut olan azamî ölçüsü iki katına çıkaracağını ve bunun hem profesyoneller hem de nitekim büyük WhatsApp yedeklemeleri olan bireyler için yararlı olacağını ekliyor.

  • iPhone SE (2020) Bugün Hala Alınır mı?
  • iPhone 11 Bugün Hala Alınır mı?
  • iPhone 12 mi, iPhone 12 küçük mi?

Kulislerde yayılan başka dedikoduları ise, iPhone 13 ile bir arada bir tablet ve bir akıllı saat (muhtemelen iPad 10.2 (2021) ve Apple Watch 7) geleceği tarafında. Apple’ın fazla vakti olmadığı için farklı başka lansmanlar yapmayacağı, hepsini bir ortaya toplayacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir