iOS 14.7 ve iOS 14.7 Beta 5 çıktı!

Apple, iOS 14’ün yeni sürümlerini bugün itibariyle kullanıcılarına sundu. Geliştiriciler için iOS 14.7 Beta 5 sürümünü yayınlayan üretici, genel kullanıcılar içinde iOS 14.7 kararlı güncellemesini piyasaya sürdü. Bunun yanı sıra macOS 11.5, watchOS 7.6 ve tvOS 14.7’inin de beşinci beta sürümleri artık mevcut.

iOS 14.7 genel sürümü ve beşinci beta güncellemesi yayınlandı

Olağan kaidelerde Apple’ın bugün iOS 15’in üçüncü betasını piyasaya sürmesi bekleniyordu. Lakin şirket farklı bir strateji yaparak iOS 14.7 ve bunun beşinci betasını yayınladı.

iOS 14.7’nin güncelleme notlarında çok fazla değişiklik görünmüyor. Fakat bu güncelleme sonrasında kullanıcılar; iPhone, iPad ve Mac’teki Home uygulamasını kullanarak HomePod’da zamanlayıcı ayarlayabilecekler.

watchOS 7.6, macOS 11.5 ve tvOS 14.7 Beta 5 güncellemeleri de yayınlandı

Apple her vakit olduğu üzere akıllı telefon dışındaki öteki eserlerinde beta sürümlerini tıpkı anda yayınladı. iOS 14.7’ye ek olarak; watchOS 7.6, macOS 11.5 ve tvOS 14.7 Beta 5 güncellemeleri de indirilebilir.

Sizlerde birer geliştirici iseniz; Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme seçeneklerine giderek yeni sürümü cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Lakin güncelleme OTA ile dağıtıldığı için yayınlanma mühletleri ülkelere nazaran farklılıklar gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir