HUAWEI WATCH 3 Pro EISA “En Düzgün Akıllı Saat” Mükafatını Kazandı

EISA, HUAWEI WATCH 3 Pro’nun birinci sınıf dizaynını överek “Bileğinizde eksiksiz görünüyor, 1,43 inçlik AMOLED ekranının etrafındaki titanyum gövdesiyle birlikte, çağdaş bir zarafet havası veren safir camla korunuyor. Bu gelişmeiş işletim sistemi beraberinde kalp atış suratı ve kan oksijen düzeyi izleme, gerilim testi, düşme tespiti ve 100’den fazla farklı antrenman programı için hazır programlar dahil olmak üzere bir dizi uygulama ve özellik getiriyor” yorumlarına yer verdi.

HUAWEI Tüketici Elektroniği Kümesi Operasyon Yöneticisi Kevin Ho “HUAWEI WATCH GT 2, geçen yıl EISA En Uygun Akıllı Saat 2020-2021’i kazandıktan sonra, en yeni HUAWEI WATCH 3 Pro için EISA’dan bir akıllı saat mükafatı daha almaktan büyük onur duyuyoruz” dedi ve şunları ekledi: “HUAWEI, tüketicilere en son teknolojileri ve heyecan verici tecrübeleri sunmaya, teknolojik gelişmelerin heyecanını dünya çapında daha fazla beşerle paylaşmaya kendini adamıştır. Bu nedenle HUAWEI WATCH 3 Pro, bir akıllı telefon kadar bağımsız, akıllı ve güçlüdür. Kullanıcılarımızın kendi sıhhatlerini daha uygun denetim etmelerini sağlayan tüm gün sıhhat takibi ve fitness özelliklerinin yanı sıra bunun ödüllendirilmesi bizim için bir onurdur.”

HarmonyOS 2’den gücünü alan HUAWEI WATCH 3 Pro, gelecek için tasarlanmış ve üretilmiş bir akıllı saat. HUAWEI WATCH 3 Pro, HUAWEI’nin kusursuz yapay zeka hayatı vizyonunu gösteren ve 1+8+N stratejisini güçlendiren yesyeni akıllı özellikler sunuyor. HUAWEI giyilebilir aygıtların profesyonel sıhhat ve fitness izleme özelliklerine ve 21 güne kadar ultra uzun pil ömrüne ek olarak, HUAWEI WATCH 3 Pro, cilt sıcaklığı algılamayı desteklemek için yüksek hassasiyetli bir sıcaklık sensörü içeriyor. Düşme tespiti üzere yeni özellikler getiren HUAWEI WATCH 3 Pro, ömürleri onları nereye götürürse götürsün, bilime dayalı tahlillerle kullanıcıların idman ilerlemelerini ve sıhhat şartlarını izlemelerine yardımcı oluyor.

EISA üyeleri, 30’dan fazla ülkeden tüketici elektroniğinin tüm yelpazesinde uzman medyayı içerir ve her üye, fotoğrafçılık, taşınabilir aygıtlar, Hi-Fi, konut sineması sesi, mesken sineması, görüntü ve araç içi elektronik olmak üzere EISA’nın altı Uzman Kümesinden bir yahut daha fazlasına katkıda bulunur. Her yıl EISA üyeleri, bu Uzman Kümelerinin her birinde öne çıkan performans gösterdiğini düşündükleri eserlerin bir listesini aday gösterir. Adaylıklar daha sonra, üyelerin her kategorinin kazananı için oy vermeden evvel derinlemesine bir müzakere yürüttüğü EISA’nın AGM’sinde sunulur.

HUAWEI WATCH 3 Pro, 5.699 TL fiyat etiketiyle HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Tüketicilere ayrıyeten vade farksız 4 taksit imkanı da sunuluyor. İstek eden tüketiciler, yalnızca 1 TL fark vererek HUAWEI FreeBuds 3 sahibi de oluyor.

HUAWEI Online Mağaza Üzerinden Satın Almak İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir