Hitman Sniper: The Shadows’dan Fragman Geldi

Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise daha evvel Hitman Go ve Hitman Sniper’ı yapan Square Enix Montreal’in yeni oyunu Hitman Sniper Assassins geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Artık ise oyunun resmi ismi ve birinci fragmanı paylaşıldı.

Geçtiğimiz aylarda Hitman Sniper Assassins olarak duyurulan oyunun resmi isminin Hitman Sniper: The Shadows olduğu açıklandı. Ne yazık ki hala bir çıkış tarihi paylaşılmadı lakin 2021 yılında iOS ve Android için geleceği biliniyor. Oyun Tanınan karakter Casus 47’nin ortadan kaybolmasının akabinde birbirinden farklı suikastçıların işe devam ettiği bir cihanda geçiyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Hitman Sniper: The Shadows Fragman

Hitman Sniper Assassins’te yeniden dünyanın farklı yerlerine giderek amaçlarınızı indirmeye çalışacaksınız. Öteki oyunlarda da olduğu üzere çeşitli kontratlar yapacaksınız lakin bu sefer misyona gitmeden evvel kendinize bir keskin nişancı takımı oluşturmanız gerekecek. Her birinin kendine has bir silahı ve özelliği olacak. Bu yüzden misyona gitmeden evvel uygun düşünmeniz gerekecek. Karakterlerin kendi yetenekleri ve silahları dışında, kendi kişilikleri ve geçmişi de olacak.

Geliştirici takım amaçlarınızı etkisiz hale getirmek için çeşitli yolların olacağını ve kendinizi ziyadesiyle özgür hissedeceğinizi söylüyor. Amaçlarınızı etkisiz hale getirmede bulduğunuz farklı tekniklere nazaran de ekstra puanlar kazanabileceksiniz. Bu puanlarınızla da tekrar öteki oyuncularla puan yarışına girebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir