2021 BMW 2 serisi Gran Coupe incelemesi!

Lüks otomotiv üreticileri, âlâ bir sürüş tecrübesi için yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyorlar. Bu noktada akla birinci gelen markalardan BMW’nin yeni jenerasyon 2021 BMW 2 Serisi Gran Coupe aracını sizler için inceledik. Test sürüşleriyle desteklediğimiz görüntüde elde ettiğimiz tüm tecrübeleri artıları ve eksileriyle birlikte derinlemesine aktardık.

2021 BMW 2 Serisi Gran Coupe neler sunuyor?

BMW’nin dinamizminden ödün vermeksizin alıcısına hitap eden, 4 kapılı coupé formu ve sportif sürüş özellikleriyle kendi segmentinde rekabete yeni bir boyut katmaya hazırlanan BMW 2 Serisi Gran Coupé’de 1.5 litre hacminde 3 silindirli dizel ve akaryakıtlı motor seçenekleri yer alıyor.

Arabanın en dikkat cazibeli özellikleri ortasında; dinamik olarak gerilmiş silueti, çerçevesiz kapı camları ve bagaj kapağının ortasına kadar uzanan stop lambaları yer alıyor. BMW 2 Serisi Gran Coupé, yüksek çözünürlüklü dijital göstergeleri ve sportif direksiyonu ile iç yerde sunduğu premium hissini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

BMW 2 Serisi Gran Coupé, Türkiye’de birinci etapta First Edition Sport Line ile First Edition M Sport tasarım seçenekleriyle BMW tutkunlarına sunuldu. Opsiyonel olarak da tercih edilebilen Executive donanım kombinasyonları alıcılara ek olarak verildi.

Aracın standart özellikleri ortasında Sürüş Asistanı, Park Asistanı, Geri Sürüş Asistanı, Panoramik Cam Tavan, Elektrikli ve Hafızalı Şoför Koltuğu, İç ve Dış Ayna Paketi üzere özellikler bulunuyor. Opsiyonel olarak tercih edilebilen Executive pakette ise BMW Live Cockpit Professional, Apple CarPlay, HiFi Ses Sistemi ve Kablosuz Şarj Sistemi üzere donanımlar satın alınabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir